Letná stáž

Našim dlhodobým cieľom je podporovať vzdelávanie v oblasti private equity. Sme totiž presvedčení, že práve tento segment pomôže písať medzinárodne úspešné podnikateľské príbehy a zviditeľní Slovensko a stredoeurópsky región vo finančnom svete. Preto sme sa rozhodli vytvoriť stáž, ktorá úspešných kandidátov prevedie celým investičným procesom a pomôže im získať znalosti a skúsenosti, ktoré sú pre kariéru v private equity kľúčové.

Popis pracovnej pozície

Trvanie stáže 8 týždňov
Odmena 1000 € brutto/mesiac
Nástup Začiatok júla
Miesto Bratislava

Čo ťa čaká?

Curriculum sme zostavili tak, aby Ťa previedlo celým private equity investičným procesom, od samotného vzniku private equity, cez prieskum trhu, finančnú analýzu a určovanie valuácií spoločností až po štruktúrovanie transakcií a portfólio management. Okrem teoretických znalostí, ktoré nadobudneš počas workshopov a prednášok, budeš pracovať aj na case studies, ktoré následne odprezentuješ našim partnerom a investičnému tímu.

Počas trvania stáže budeš plnohodnotnou súčasťou Sandbergu a okrem workshopov a práce na reálnych dealoch sa môžeš tešiť na niekoľko návštev našich portfóliových spoločností. Každý stážista bude mať prideleného vlastného „buddy“, ktorý mu pomôže lepšie navnímať samotný private equity sektor a zároveň ochotne poradí pri práci na case studies.

V neposlednom rade, každý týždeň pre Teba vymyslíme zaujímavú sociálnu aktivitu. Tím a spokojnosť našich kolegov sú pre nás totiž na prvom mieste.

Čo sa naučíš?

Po absolvovaní stáže budeš mať prehľad o celom cykle private equity investovania a zároveň pochopíš, čo taká práca v private equity obnáša. Nadobudneš a zlepšíš si kľúčové „hard a soft skills“, ako strategické a analytické myslenie, organizačné, prezentačné a komunikačné zručnosti, naučíš sa pracovať s rôznymi databázami a rozvinieš svoje schopnosti s Excelom a PowerPointom.

Koho hľadáme?

  • Českí a slovenskí študenti bakalárskeho (2. a 3. ročník) alebo magisterského stupňa štúdia v oblasti financií alebo účtovníctva, techniky, matematiky, informatiky, resp. v inom príbuznom odvetví
  • Záujem o financie a M&A a/alebo dáta a dátovú analytiku
  • Plynulá Angličtina, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
  • Základné zručnosti v PowerPointe a v Exceli
  • Organizačné schopnosti
  • Túžba vzdelávať sa a učiť sa novým veciam

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoj životopis, spolu s motivačným listom, v ktorom nám povieš niečo o sebe, prečo chceš stážovať v Sandbergu, a prečo by sme si mali vybrať práve teba. Prihlášky prijímame do 5. apríla 2024.

Odoslať CV a motivačný list

Zo srdca Európy
do celého sveta

Kontaktovať