Informačné technológie

Máme terabajty skúseností a nebojíme sa ich použiť.

Solitea
Solitea

Výrobca podnikových softvérov

Solitea je naša vlajková loď. Vytvárame softvér, ktorý pomáha a zlepšuje životy malých a stredných podnikateľov. Viac ako stotisíc zákaznikov vďaka našim riešeniam lepšie riadi svoje podnikanie a má priestor sústrediť na to skutočne dôležité – ich zákazníkov.

Fund I
Vstup do spoločnosti 2015
Vlastnícky podiel 73%
Exit -
Počet zamestnancov 1 000+
Prejsť na web
Webglobe
Webglobe

Webhostingové a cloudové služby

Webglobe je technologický líder v poskytovaní webhostingových a cloudových služieb s cieľom rozšíriť svoje pôsobenie do ďalších krajín strednej a východnej Európy.

Fund I
Vstup do spoločnosti 2019
Vlastnícky podiel 89%
Exit -
Počet zamestnancov 50+
Prejsť na web
Revolgy
Revolgy

Poskytovateľ cloudových služieb

Revolgy je najrýchlejšie rastúci poskytovateľ cloudových služieb v CEE regióne. Obsluhuje vyše zákazníkov 1500 vo viac ako 15 krajinách a pôsobí v celom regióne od Baltického mora až po Jadran. Poskytuje cloudové služby založené na Google a Amazon Web Services platformách. Spolu so Sandberg Capital sa firma chystá postupne pretransformovať na poskytovateľa manažovaných služieb novej generácie.

Fund I
Vstup do spoločnosti 2020
Vlastnícky podiel 35%
Exit -
Počet zamestnancov 45
Prejsť na web
Aqist
Aqist

IT riešenia pre energetiku

Aqist poskytuje riešenia pre veľké energetické spoločnosti. Primárne sa sústreďuje na vývoj robustných IT systémov, deSAPizáciu a smartmetering. Medzi hlavných zákazníkov patrí SPPD, SSD a český EON.D. Systém spoločnosti vyhodnocuje spotrebu každého odberateľa plynu na Slovensku.

Fund I
Vstup do spoločnosti 2016
Vlastnícky podiel 87%
Exit -
Počet zamestnancov -
Prejsť na web
Titans Freelancers
Titans Freelancers

Outsourcing IT špecialistov

Spoločnosť TITANS freelancers je lídrom vo svojom obore na slovenskom trhu. Jej typickým zákazníkom sú spoločnosti s vlastným IT tímom, ktoré potrebujú dočasne posilniť kapacitu na realizáciu svojich IT projektov. Medzi klientov patria renomované domáce i zahraničné spoločnosti, dosah má až na 11-tisíc IT špecialistov.

Fund II
Vstup do spoločnosti 2021
Vlastnícky podiel 15%
Exit -
Počet zamestnancov 70
Prejsť na web
Daktela
Daktela

Software pre kontaktné centrá

Daktela je český líder na trhu vlastných technologických riešení pre komunikáciu so zákazníkmi. Riešenie využívajú firmy z oblastí od e-commerce cez cestovné kancelárie až po energetické spoločnosti a call centrá. Pobočky má na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku a vo Veľkej Británii s ambíciou ďalšieho regionálneho rozširovania.

Fund II
Vstup do spoločnosti 2021
Vlastnícky podiel 40%
Exit -
Počet zamestnancov 80
Prejsť na web
Quantox Technology
Quantox Technology

IT nearshoring

Srbská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006. Firma pôsobí v odvetví IT nearshoringu, t.j. špecializuje sa na poskytovanie lokálnych IT špecialistov pre zahraničných, zväčša zámorských klientov. V súčasnosti má 13 pobočiek v 7 rôznych krajinách Európy.

Fund II
Vstup do spoločnosti 2022
Vlastnícky podiel -
Exit -
Počet zamestnancov 500+
Prejsť na web

Zo srdca Európy
do celého sveta

Kontaktovať