Informačné technológie

Máme terabajty skúseností a nebojíme sa ich použiť.

Solitea
Solitea

Výrobca podnikových softvérov

Solitea je naša vlajková loď. Vytvárame softvér, ktorý pomáha a zlepšuje životy malých a stredných podnikateľov. Viac ako stotisíc zákaznikov vďaka našim riešeniam lepšie riadi svoje podnikanie a má priestor sústrediť na to skutočne dôležité – ich zákazníkov.

Vstup do spoločnosti 2/2015
Vlastnícky podiel 72,8%
Počet zamestnancov 1 000+
Prejsť na web
Aqist
Aqist

IT riešenia pre energetiku

Aqist poskytuje riešenia pre veľké energetické spoločnosti. Primárne sa sústreďuje na vývoj robustných IT systémov, deSAPizáciu a smartmetering. Medzi hlavných zákazníkov patrí SPPD, SSD a český EON.D. Systém spoločnosti vyhodnocuje spotrebu každého odberateľa plynu na Slovensku.

Vstup do spoločnosti 12/2016
Vlastnícky podiel 87%
Prejsť na web
WY Group
WY Group

Webhostingové a cloudové služby

WY Group je technologický líder v poskytovaní webhostingových a cloudových služieb s cieľom rozšíriť svoje pôsobenie do ďalších krajín strednej a východnej Európy.

Vstup do spoločnosti 10/2019
Vlastnícky podiel 81%
Počet zamestnancov 50+
Prejsť na web
Revolgy
Revolgy

Poskytovateľ cloudových služieb

Revolgy je najrýchlejšie rastúci poskytovateľ cloudových služieb v CEE regióne. Obsluhuje vyše zákazníkov 1500 vo viac ako 15 krajinách a pôsobí v celom regióne od Baltického mora až po Jadran. Poskytuje cloudové služby založené na Google a Amazon Web Services platformách. Spolu so Sandberg Capital sa firma chystá postupne pretransformovať na poskytovateľa manažovaných služieb novej generácie.

Vstup do spoločnosti 06/2020
Vlastnícky podiel 35%
Počet zamestnancov 45
Prejsť na web

Zo srdca Európy
do celého sveta

Kontaktovať